Materiały edukacyjne na profilu społecznościowym fundacji

Szanowni Państwo,
Informujemy, że uruchomiliśmy profil społecznościowy naszej fundacji. Zachęcamy do odwiedzenia i polubienia naszej strony. Z dnia na dzień na profilu przybywać będzie materiałów video od naszych instruktorów.
W chwili obecnej zamieszczamy m.in. filmiki domowego treningu judo. Już niebawem na naszym profilu instruktorzy tańca udostępnią materiały prezentujące mini naukę kroków wybranych tańców.
Poniżej załączamy link do naszego aktualnego profilu:

Zespół EDP

• 25.03.2020