You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wczytywanie...

Karate z elementami języka angielskiego

Trening pomaga korygować wady postawy, a ze względu na częstą asynchroniczną pracę stóp i dłoni podczas wykonywanych technik, pozytywnie stymuluje pracę mózgu. Zajęcia te w sposób wyjątkowy łączą w sobie ćwiczenia fizyczne, gimnastykę korekcyjną i kształtują pozytywne cechy osobowości, podnoszą siłę i elastyczność mięśni, poprawiają szybkość, zwinność i koordynację ruchową dzieci a także pozwalają przyswoić zwroty w języku angielskim. Karate nie wzbudza w dzieciach agresji – wręcz przeciwnie, uczy opanowania i współpracy z rówieśnikami. Trenerzy umożliwiają kontynuację zajęć w Klubie, który prowadzą. Klub jest organizatorem obozów, turniejów i zgrupowań sportowych.

Cena: 70 zł

Karate z elementami języka angielskiego