Wynajem sali gimnastycznej!

Adres: Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk

Informujemy o możliwości wynajęcia boisk -  sal gimnastycznych o wymiarach: każde z boisk o powierzchni ok.132 m kw, podłoże wykładzina sportowa Forbo Smaragd Lux

- dostęp do szatni damskiej i męskiej z prysznicami

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Fundacji Edukacja dla Przyszłości: biuro@fundacjaedukacja.pl tel. 512 139 651 oraz 533 788 585.

Posiadamy również salki do zajęć dodatkowych   – salka z wykładziną dywanową o powierzchni ok. 52 m kw. oraz salka z wykładziną sportową Formo Smaragd Lux.

Przestrzeń, którą dysponujemy umożliwia zorganizowanie wielu atrakcji: zajęć sportowych, ogólnorozwojowych, zajęć sztuk walki, rozgrywek sportowych : turnieje i zawody.

Przestrzeń boisk sportowych umożliwia organizację np. spotkań firmowych, bali dla dzieci oraz gali i widowisk sportowych.

Zapraszamy do współpracy!

• 19.01.2022