Program zajęć rozrywki ruchowej "Drużyna Kangura" od przedszkoliada.pl

PRZEDSZKOLIADA.PL, to ogólnopolski system rozrywki ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym, którego jednym z projektów jest czteroletni program zajęć Drużyny Kangura. W PRZEDSZKOLIADA.PL uczestniczy 50 000 dzieci w ponad 300 miastach w Polsce. Czteroletni autorski program zajęć rozrywki ruchowej „Drużyna Kangura” jest projektem rozwijającym i kształtującym u dzieci naturalną potrzebę ruchu teraz i w późniejszych latach, zachęcającym dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na zabawie z przewodnim przyrządem programu czyli piłką i przewodnią postacią fabularną programu, czyli Kangurem PRZEDSZKOLIADA.PL. Dzieci podróżując po świecie, w tym świecie sportu z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi poznają czym jest wszechstronny rozwój ruchowy, ucząc się podstaw olimpijskich dyscyplin sportu: piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej.

Program zajęć rozrywki ruchowej "Drużyna Kangura" od przedszkoliada.pl