Zawieszenie działalności Punktów Przedszkolnych do odwołania.

Szanowni Państwo,
informujemy, że Dyrektor Punktów Przedszkolnych podjął decyzję o przedłużeniu zawieszenia działalności prowadzonych przez nas Punktów Przedszkolnych, związaną ze stwierdzonym nikłym zainteresowaniem opieką.

Przedłużenie zawieszenia działalności Punktów Przedszkolnych od dnia 26 maja b.r. do odwołania.

Zajęcia prowadzone będą jak dotychczas, w trybie zdalnym.

Normy wyznaczone przez GIS nie są łatwym wyzwaniem zarówno ze względu na aspekt technicznego zapewnienia bezpieczeństwa jak również organizacji realnej opieki nad dziećmi. W związku z tym zasady przyjmowania dzieci i opieki nad nimi dalekie są od warunków do jakich przyzwyczailiśmy się w okresie przed epidemią. Zdajemy sobie sprawę, że nie uda nam się zaspokoić wymagań i potrzeb wszystkich rodziców. Prosimy zatem o wyrozumiałość.

Potrzebę opieki nad dzieckiem należy zgłosić z wyprzedzeniem min. 3 dni roboczych mailowo na adres koordynatora : k.paikert@fundacjaedukacja.pl .

z poważaniem,
Zarząd Fundacji Edukacja dla Przyszłości

• 22.05.2020
Zawieszenie działalności Punktów Przedszkolnych do odwołania.