Zawieszenie zajęć dodatkowych 25.03-10.04.2020 r.

Szanowni Państwo,

Rząd zdecydował o wprowadzeniu stanu epidemii. Ogólnopolski Operator Oświaty we wszystkich swoich Szkołach i Przedszkolach na terenie całego kraju działa zgodnie z zaleceniami władz.

W duchu współpracy i odpowiedzialności  przedszkola i szkoły ograniczają działalność od dnia 25 marca do dnia 10  kwietnia 2020.

Zgodnie z powyższą decyzją placówki, w których Fundacja Edukacja dla Przyszłości świadczy swoje usługi zostają zamknięte.

Z przykrością informujemy, że zajęcia dodatkowe zostają zawieszone do świąt Wielkanocy tj. do dnia 10.04.2020 r.

W ostatnim czasie w związku z tym faktem do naszej Fundacji zwróciło się kilkoro rodziców naszych podopiecznych z zapytaniem o odpłatność za zajęcia dodatkowe,

które nie odbywają się w związku z wydaną decyzją administracyjną. Rozumiejąc oczywiście takie zapytania informujemy, że podjęliśmy decyzję o :

• zwieszeniu płatności za miesiąc kwiecień 2020 r.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Koordynatorzy zajęć dodatkowych pozostają do Państwa dyspozycji – w razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.

ZESPÓŁ EDP

• 23.03.2020
Zawieszenie zajęć dodatkowych 25.03-10.04.2020 r.