Publiczny Punkt Przedszkolny „Czerwony Kapturek”

Najważniejsze informacje o Publicznym punkcie przedszkolnym „Czerwony Kapturek”

1. Placówka oświatowa posiada wpis do ewidencji szkół i placówek publicznych  (nr decyzji:  4/2018 z dnia 02.01.2018 r.)
  2. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 13:00
  3. Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (istnieje możliwość zapisania dzieci młodszych – w wieku 2,5 lat
  4. Punkt zlokalizowany jest na osiedlu Kuźniki - w siedzibie Rady Osiedla Kuźniki
  5. Wykwalifikowana i kreatywna kadra
  6.  Bezpłatna opieka logopedy
  7. Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i rytmiki
  8. Nasz program dydaktyczno –wychowawczy jest zgodny z podstawą programową, stwarza możliwości kreatywnego działania dla nauczycieli i jest dostosowany do możliwości dzieci
  9. Sala zaopatrzona jest w odpowiedni, certyfikowany sprzęt oraz w różnorodne pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej edukacji przedszkolnej, a także do prowadzenia zajęć dodatkowych.
  10. Organ prowadzący: Fundacja Edukacja dla Przyszłości

Co nas wyróżnia?

Tworzymy warunki do pełnego indywidualnego rozwoju poznawczego każdego dziecka, zgodnie z jego możliwościami i potrzebami. Punkt przedszkolny „ Czerwony Kapturek” istnieje po to, by zapewnić swoim wychowankom wszechstronny rozwój psychofizyczny, dobry start na drodze dalszej edukacji, samodzielność i zdobycie umiejętności dobrego funkcjonowania wśród rówieśników. Punkt przedszkolny jest otwarty na potrzeby dzieci i rodziców.  Koncepcję edukacji osadziliśmy na głęboko rozumianym dialogu rodziców, nauczycieli oraz środowiska lokalnego.

Publiczny Punkt Przedszkolny „Czerwony Kapturek”
ul. Sarbinowska 19-21, 54-317 Wrocław
Czynne: 08:00 -13:00